Зараз ви на сторінці → Стоп булінг

Порядок дій на випадок булінгу:

1. Уповноважена особа здійснює контролю за виконанням плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти та розгляд скарг.
  2. У разі виявлення випадків булінгу працівникам школи повідомити керівника закладу, уповноважену особу.
  3. Комісія з вирішення проблем дітей, які потребують підвищеної педагогічної уваги, разом із батьками постраждалого та булера, уповноваженої особи проводять розслідування випадку булінгу відповідно до заяви. Якщо Комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт чи сварка, тобто відповідні дії носять систематичний характер, то уповноважена особа зобов’язана повідомити уповноважені підрозділи органів Національної поліції.

Три правила свідків булінгу:

1. Виступити проти булера (дати йому зрозуміти, що такі його дії оцінюються негативно).
  2. Підтримати жертву булінгу (особисто чи в публічному віртуальному просторі висловити думку про те, що булінг – це погано. Цим Ви надаєте потрібну емоційну підтримку).
  3. Повідомити дорослих про факт некоректної поведінки на території закладу освіти.

Комісія з розгляду випадків булінгу в ліцеї, яка виконує свої обов’язки на постійній основі:

Голова комісії: директор ліцею Поліщук Галина Володимирівна.

Секретар комісії: Гоголь Алла Григорівна.

Члени комісії: уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькуванню) Щепанська Алла Борисівна, заступник директора ліцею з НВР Волк Світлана Віталіївна, психолог закладу Ружицька Тетяна Валеріївна, сестра медична, інспектор з СЮП СП Гайсинського РУ ГУНП у Вінницькій області Кривенька Тетяна Василівна, представники служби в справах дітей і центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді (за згодою).

Заява про випадок булінгу

Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу

Порядок реагування на випадки булінгу

2018 - 2019