Зараз ви на сторінці → Творча лабораторія вчителя

Поняття «творча лабораторія» сьогодні стало надзвичайно популярним, хоча тлумачення цього терміну не завжди однозначні. Одні вбачають у ньому сукупність джерел, які педагог використовує у своїй творчій праці, другі - механізм народження нової ідеї; треті - процес підготовки та реалізації задуму уроку; четверті - безперервну самоосвітню роботу учителя, п’яті - самоаналіз досягнутого та подальше фахове зростання... Більшість досвідчених учителів стверджують, що їхня творча лабораторія - це ціле життя, в якому поєднуються робота з різними інформаційними джерелами, пошук новинок передового педагогічного досвіду, аналіз досягнутого, визначення перспектив, а головне у цьому переліку - увага до особливостей вивчення предмету не просто всіма учнями певного класу, а конкретними школярами конкретного класу, школи, тими, кого безпосередньо навчає педагог. Дуже важливо, щоб педагог мав бажання, можливість ділитися власними напрацюваннями з колегами, шукати підтримки, поради, визнання. Саме з цією метою ми відкриваємо сторінку "Творча лабораторія учителя".

Шукайте, експериментуйте, помиляйтеся, не погоджуйтесь, але не залишайтеся на узбіччі дороги пізнання!

Заступник директора з НВР Солодка І.П.

Англійська мова 🔠

Біологія 🧬