Зараз ви на сторінці → Проєкти

Із 2019 року наш заклад бере участь у проєктах із метою покращення освітнього простору.

👉Презентація проєктів ліцею №3 до 2023 року👈

2020 рік

Соціальний проєкт БО «БФ «МХП - Громаді» - «Безпечна школа»

Найголовніша задача – безпека дітей, які проводять велику частину часу в школі на уроках і в позаурочний час. Надати її дітям у тих місцях, де вони проводять найбільше часу - головна мета. На жаль, зараз цього важко досягти, не використовуючи сучасні системи охорони та безпеки. Відеоспостереження в школі створює дуже явний дисциплінарний ефект на учнів, дає можливість установлювати достовірність фактів травм, хуліганства, крадіжок, куріння на території закладу та подібних неприємних явищ.

Переглянути повну версію

Соціальний проєкт БО «БФ «МХП - Громаді» - зона відпочинку «Кольорова мрія»

Створення зони відпочинку дало можливість організувати шкільний простір на умовах поєднання активного навчання і комфортного відпочинку, який став безпечним, розвивальним, адаптованим для всіх учасників освітнього процесу.

👉Презентація зони відпочинку👈

2022 рік

Конкурс проєктів «Громадський бюджет», організований БО «БФ «МХП - Громаді» спільно з Ладижинською міською радою – БО «Спорт для всіх»

Ми хочемо, щоб на стадіоні нашої школи нарешті з’явився сучасний дитячий спортивний майданчик, де можна буде займатися спортом та грати в улюблені спортивні ігри. Ми прагнемо, щоб кожен учень нашої школи міг із гордістю сказати: "Це – наш майданчик!"

2023 рік

«Громадський бюджет», організований БО «БФ «МХП - Громаді» спільно з Ладижинською міською радою «Modern lobby» - сучасний вестибюль

Однією зі складових НУШ є створення сучасного освітнього середовища, зокрема багатофункціональних гнучких просторів, які забезпечують необхідні умови, засоби та технології для навчання та комфортного перебування учнів у закладі.

Переглянути повну версію

Також наш заклад брав участь у таких проєктах:

Соціальний проєкт БО «БФ «МХП - Громаді» - енергозбереження їдальні «Тепла їдальня - комфортне харчування»

«Громадський бюджет», організований БО «БФ «МХП - Громаді» спільно з Ладижинською міською радою - «Модернізований кабінет інформатики»