Зараз ви на сторінці → Соціально-психологічна служба

"1. У системі освіти діє психологічна служба, положення про яку затверджує центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки. Психологічне забезпечення освітнього процесу в закладах освіти здійснюють практичні психологи.

Ст.76 ЗУ «Про освіту»

Згідно з Положенням про психологічну службу у системі освіти України завданнями такої служби є:

• збереження та зміцнення психічного та соціального здоров’я, сприяння особистісному, інтелектуальному, фізичному і соціальному розвитку здобувачів освіти шляхом доповнення сучасних методів навчання та виховання ефективними психолого-педагогічними технологіями;
  • сприяння забезпеченню психологічної безпеки, надання психологічної і соціально-педагогічної допомоги всім учасникам освітнього процесу.

Метою діяльності психологічної служби є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

Ружицька Т.В.

Практичний психолог ліцею №3

Ружицька Тетяна Валеріївна

👉Сторінка "Години психолога"👈

👉Телеграм-канал "Кабінет психолога"👈

Щепанська А.Б.

Соціальний педагог ліцею №3

Уповноважена особа для здійснення заходів реагування в випадках виявлення булінгу в закладі освіти

Щепанська Алла Борисівна

Звертатися до кабінету психологічної служби №413 або за телефонними номерами +380 (97) 708 29 65 / +380 (4343) 617 60

👉Сторінка "Стоп булінг"👈

Основні завдання:

• забезпечити психологічний супровід реалізації програм індивідуального розвитку та карт індивідуального розвитку учнів;
  • розробити систему заходів, спрямованих на взаємодію психолога та педагогів;
  • реалізувати корекційно-розвиткову програму для учнів ліцею;
  • аналізувати результати моніторингу розвитку особистостей учнів.

Форми роботи:

• діагностика та психокорекція;
  • індивідуальні консультації;
  • заняття з учнями з розвитку пам’яті в розвивальних групах;
  • психологічні тренінги для груп особистісного зростання;
  • тематичні соціально-психологічні тренінги;
  • моніторинг розвитку саморегуляції учнів 1-х, 5-х класів;
  • психологічна підготовка учнів до участі в олімпіадах, змаганнях, конкурсах тощо.

2020 - 2021

2021 - 2022