Учнівське самоврядування

Любий друже!

Емблема 'Лідер'

Я лідер учнівського самоврядування Ліцею №3 Ладижинської міської ради Вінницької області. Наша команда існує на принципах помічників, які взаємодіють під керівництвом організатора.

У кожному класному колективі створено сектори, де відбувається чіткий розподіл доручень між членами класу та консультативне педагогічне керівництво з боку класного керівника.

Цікавинкою є те, що наше учнівське самоврядування побудовано з динамічних (мобільних) груп, особливість яких полягає в тому, що їх склад не постійний, тобто кожен ліцеїст за власним бажанням може залишити групу, а інший – приєднатися. Участь у такій мобільній групі має певні переваги: ліцеїсти займаються дослідженням цікавих тем, реалізовують себе, діляться своїм досвідом з іншими, самовдосконалюються, критично та творчо мислять. Динамічність забезпечується вільним переходом учасника з однієї групи  до іншої в тому разі, якщо він відчуває підвищення своєї компетенції з проблеми або прагне набути нового досвіду.

Отже, якщо ти:

- ініціативний

- комунікабельний

- творчий

- креативний

- маєш безліч ідей для створення комфортного життя в ліцеї та просто хочеш працювати в нашій дружній команді - звертайся до педагога-організатора закладу Гоголь Алли Григорівни.

Ми завжди раді новим членам команди!

 

Положення про діяльність учнівського самоврядування

 

2021 - 2022

2022 - 2023

2023 - 2024