Проєкти

Зона відпочинку та розвитку

"БЕЗПЕЧНА ШКОЛА"

Система відеоспостереження - це найкращий спосіб контролю за поведінкою учнів, що дозволить вчасно реагувати на конфлікти, з’ясовувати деталі, причини і попереджати небезпечні ситуації. Встановлення камер відеоспостереження у нашій школі та на території закладу, що відбулося наприкінці 2020 року, дасть змогу унеможливити ризики, що пов’язані з безпекою дітей у майбутньому!
Колектив педагогів, учнів, батьків та працівників Ладижинської ЗОШ №3 висловлює величезну ПОДЯКУ реалізаторам проєкту Благодійній організації "Благодійний фонд "МХП-Громаді", керівнику із соціальних проєктів Вінницького регіону Андрійцю Петру Йосиповичу, директору Філії "Переробний комплекс", директору БО"БФ"МХП - Громаді" Волочай Тетяні Валентинівні та провідному менеджеру із соціальних проєктів Благодійної організації Благодійний фонд "МХП-Громаді" Росляковій Альоні Геннадіївні за фінансування придбання та встановлення відеоспостереження у навчальному закладі - за розуміння того, що наші діти мають бути у безпеці будь-де, як вдома, так і в школі, за створення ШКІЛЬНОГО БЕЗПЕЧНОГО СЕРЕДОВИЩА, що є досить актуально на сьогоднішній день!!! Хай Господь сторицею віддячить за Вашу підтримку і за частку душі, подаровану нам!