Проєкти

Із 2019 року наш заклад бере участь у проєктах із метою покращення освітнього простору. Наші перемоги:

 

2020 рік

Соціальний проєкт БО «БФ «МХП - Громаді» - «Безпечна школа»

Найголовніша задача – безпека дітей, які проводять велику частину часу в школі на уроках і в позаурочний час. Надати її дітям у тих місцях, де вони проводять найбільше часу - головна мета. Всі батьки хотіли б бути впевненими в тому, що поки їх дитина перебуває в школі – вона в повній безпеці. Але, на жаль, зараз цього важко досягти, не використовуючи сучасні системи охорони та безпеки. Відеоспостереження в школі створює дуже явний дисциплінарний ефект на учнів, дає можливість установлювати достовірність фактів травм, хуліганства, крадіжок, куріння на території закладу та подібних неприємних явищ.

Відкрити повну версію

 

 

2021 рік

Соціальний проєкт БО «БФ «МХП - Громаді» - зона відпочинку «Кольорова мрія»

Створення зони відпочинку дало можливість організувати шкільний простір на умовах поєднання активного навчання і комфортного відпочинку, який став безпечним, розвивальним, адаптованим для всіх учасників освітнього процесу.

Відкрити повну версію

Презентація зони відпочинку

 

2022 рік

Конкурс проєктів «Громадський бюджет», організований БО «БФ «МХП - Громаді» спільно з Ладижинською міською радою – «Спорт для всіх»

Наш проєкт має назву «Спорт для всіх» тому, що ми хочемо, щоб на стадіоні нашої школи нарешті з'явився сучасний дитячий спортивний майданчик, де можна буде займатися спортом та грати в улюблені спортивні ігри. Ми прагнемо, щоб кожен учень нашої школи міг із гордістю сказати: "Це – наш майданчик!"

Відкрити повну версію

 

2023 рік

«Громадський бюджет», організований БО «БФ «МХП - Громаді» спільно з Ладижинською міською радою «Modern lobby» - сучасний вестибюль

 

Соціальний проєкт БО «БФ «МХП - Громаді» - енергозбереження їдальні «Тепла їдальня - комфортне харчування»

 

«Громадський бюджет», організований БО «БФ «МХП - Громаді» спільно з Ладижинською міською радою - «Модернізований кабінет інформатики»