Зараз ви на сторінці → Наш заклад

Вітаємо на сайті нашого освітнього закладу!

У затишному, мальовничому куточку Поділля пів століття, щоосені приймає своїх учнів Ладижинський ліцей №3. Це місце, де панує культ знань і духовності, єдність слова та діла, краса думок та вчинків, креативність, розуміння, повага, любов до дітей та справи.

1973-1983

1983-1993

1993-2003

2003-2013

2013-2023

Ліцей №3

 

Керівники закладу освіти 1973-2023

Матеріально-технічне забезпечення закладу

 

Покоління за поколінням діти вступають до нашого закладу, навчаються, закінчують його, а заклад живе духовними цінностями, які по краплинці нагромаджуються та множаться. Спадкоємцем і хранителем цих цінностей є педагогічний колектив та його керманич – керівник закладу. І саме від того, наскільки мудро, бережливо, дбайливо зміцнюється з року в рік цей головний фундамент закладу, залежить її сила, її вплив. Педагогічний колектив - це дуже чутливий механізм, від роботи якого залежить навчання, виховання майбутнього покоління. Цей механізм повинен працювати злагоджено та безперебійно, його налаштування та робота залежить від керівника – директора.

Наш ліцей сьогодні– це традиції, наповнені теплом дитячих сердець, творчістю учнів, ініціативою і натхненням педагогічного колективу, допомогою і підтримкою батьків. Це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, де кожна дитина повинна бути щасливою.

Місія закладу: забезпечення якісної освіти, різнобічного розвитку, виховання, соціалізації юних громадянин України, які мають прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, здатні до самореалізації , життя в сучасному суспільстві, розвиток здорового й освіченого покоління із сучасними життєвими навичками, серцемпатріотичногодуху, національної свідомості та загальнолюдськими цінностями, здатного до творчої діяльності та критичного мислення, покоління майбутніх лідерів, успішних та активних громадян. Створення комфортного освітнього середовище, в якому дитина росте здоровою, успішною, всебічно розвиненою в умовах довіри, свободи, рівності. Це громадсько-активна школа, школа гідного українця й освіченого європейця.

Візія закладу:сучасний освітній заклад, де створені умови для всебічного розвитку успішних особистостей у демократичному освітньому середовищі ефективного партнерства із сильною, активною громадою!

Ми бажаємо, щоб наш заклад став місцем радості, людяності й гуманізму, творчості й постійного пошуку, щоб наші випускники на все життя засвоїли: якщо хочеш стати щасливим, то слідуй золотому правилу - від успіху у навчанні до успіху у житті!

Із повагою, директорка закладу

Поліщук Галина Володимирівна

 

Ліцей №3 Ладижинської міської ради Вінницької області працює під девізом

«Від успіхів у навчанні - до успіхів у житті!»

Школа вчора...

Відкриття школи №3

1973 рік. Цей першовересень був особливим. Особливим не лише для першокласників, яких шкільний дзвінок вперше покликав за парти, запрошуючи в цікаву подорож у Країну Знань, але й для нас, їх учителів, які також уперше розпочали тут свою професійну діяльність. Особливим і для нашої нової Ладижинської школи №3, яка теж вперше відчинила двері для допитливої, активної, новонародженої шкільної сім'ї.

Ліцей сьогодні...

Педагогічний колектив закладу

Це традиції, наповнені теплом дитячих сердець, творчістю учнів, ініціативою і натхненням педагогічного колективу, допомогою і підтримкою батьків. Це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, де кожна дитина повинна бути щасливою. Це місце, де панує культ знань і духовності, єдність слова та діла, краса думок і вчинків, креативність, розуміння, повага, любов до дітей і своєї справи.

Наш заклад працює над проблемою: «Забезпечення якості освіти, різнобічного розвитку, виховання, соціалізації юних громадян України, які мають прагнення до самовдосконалення та навчання впродовж життя. Здатні до самореалізації, життя в сучасному суспільстві».