Наші успіхи

Вітаємо з перемогою у ІІІ етапі (обласному) предметних олімпіад наших учнів:

▪ Кіпера Артема (10-Б кл) та Кіпера Максима (11-А кл), які посіли ІІ місця у

     олімпіаді з екології;

▪ Бикову Марію (11-А кл) за зайняте ІІІ місце у олімпіаді з хімії;

▪ Бишек Марину (11-А кл) за перемогу (І місце) у олімпіаді з російської

    мови;

▪ Саволюка Артема (9-А кл) , який здобув ІІІ місце у олімпіаді з англійської

     мови;

▪ Орлюк Маргариту (6-В кл), яка виборола ІІІ місце у обласному

     міжнародному конкурсі знавців української мови імені П.Яцика. 

   Бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

    Висловлюємо щиру вдячність учителям Касяненко С.В., Потоцькій О.В., Рахнянській Н.Ф., Задоянчук О.В., Гненній Л.М., які підготували наших юних  науковців та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача! 

   

Зіркова мрія 2022

 

 У 2021-2022 н.р. учні нашої школи взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад  з базових дисциплін, який проходив з 11.11 по 17.12 2021 року та вибороли 21 призове місце: І місце – 7 учнів, ІІ місце – 8 учнів, ІІІ місце –  6 учнів.

Учениця 9 –Б класу Розлуцька Анастасія виборола 3 призових місця: з біології, хімії та правознавства. Учителі Волк С.В. , Касяненко С.В., Потоцька О.В. підготували по 3 і більше призерів ІІ етапу предметних олімпіад.

Гарні результати показали наші учні , взявши участь у Міжнародному конкурсі з української мови  імені Петра Яцика. Переможцями стали 4 учні початкової школи( Безп'ятчук А. , Філянович Н.,Макатер М.,Спеней А.) та 3 учні основної школи (Орлюк М., Саволюк А.,Царенко В.).

Сподіваємося , що у наступному навчальному році олімпійські вершини підкорять ще більше наших учнів.


Зіркова мрія 2021


 Конкурс творчих робіт у форматі есе для учнів 5-11 класів,  присвячений  35-ій річниці Чорнобильської катастрофи “Пам’ятаємо, бережемо, віримо!”

Представляємо роботи переможців конкурсу - учнів 10-11 класів.

Вітаємо дипломантів обласного конкурсу творчості учнівської молоді, присвяченому 35-м роковинам Чорнобильської катастрофи “Пам’ятаємо, бережемо, віримо!”- учнів 10 класу Кіпера Максима та Царенко Вікторію!

 

Бишек Марина

Кіпер Максим

Перловська Дар’я

Тимчик Ольга

Царенко Вікторія

Яремчук Анастасія