Методична робота школи

Адаптація 5 класів до навчання в базовій школі

За матеріалами педагогічної ради 27,01,2020р.

Засідання методичної комісії вчителів початкових класів та вихователів ГПД

Засідання педагогічної ради 22.02.2022р.

ЗНО Виставка матеріалів

Інтеграція навчального матеріалу, міжпредметні зв’язки на уроках мистецького циклу предметів

Календар методичної роботи на ІІ семестр 2019-2020 н.р.

Математичний тиждень

Методична афіша курси

Педагогічні читання 22,10,2020

Педагогічні читання 29,11,2021

Педрада  22.01.2021

Підсумки проведення методичної сесії 18-22.10.2021

План проведення психолого-педагогічного консиліуму. Адаптація першокласників до навчання в школі 08.12.2021

План науково-методичної роботи на жовтень 2019 року

План проведення методичного квесту

Психолого-педагогічний консиліум

Тиждень математики 2021-2022 н.р.

Тиждень початкових класів 2020-2021н.р.

Тиждень початкових класів 2021-2022н.р.

Тиждень природничих наук 2020-2021 н.р.

Тиждень природничих наук 2021-2022 н.р.

Щоденник методичної роботи 2020-2021н.р.

23.05.2022. Відбулося засідання педагогічної ради школи

Члени педагогічного колективу долучилися до обговорення результатів реалізації основних компонентів НУШ. Підсумки моніторингу освітнього процесу у початковій школі  свідчать про результативну роботу колективу, яка  сприяє реалізації Концепції НУШ, Державного стандарту початкової освіти. Значна увага приділялася питанням переходу випускників початкової школи на навчання в базовій школі: наступність у викладанні навчальних дисциплін, аналіз модельних програм, проєктування навчальних планів, організація підвищення кваліфікації педпрацівників, які працюватимуть у 5 класах НУШ.

Впевнені, що початок 2022-2023 н.р. буде успішним для всіх членів освітянської спільноти. Миру всім і перемоги!

9.05.2022 року відбулося засідання ШМК учителів-початківців під керівництвом Шевчук Н.М. Тема засідання "Організація навчального заняття під час дистанційного навчання".

Виступали учителі Шевчук Н.М. та Доценко Н.О.

Засідання відбулось в синхронному режимі.

Організація навчального заняття під час дистанційного навчання

19.01.2022 відбулася методична консультація з питань  аналізу навчального поступу здобувачів освіти. Керівники ШМС обмінялися досвідом з актуальних питань формування в учнів мотивації до навчання, особливостей  використання формувального оцінювання в  базовій та старшій школах, обговорили актуальні питання підготовки колективу до навчання майбутніх п’ятикласників.

10.02.2021 відбулася методична консультація для учителів, які працюють з учнями, що навчаються за індивідуальною формою. Заступник директора школи з НВР Солодка І.П. ознайомила присутніх з окремими аспектами підготовки та проведення уроків із зазначеною категорією здобувачів освіти. Практичний психолог Ружицька Т.В. надала практичнірекомендації щодо організації психологічного розвантаження школярів на різних етапах уроку, проведення дидактичних ігор тощо. Учителі обмінялися досвідом роботи, визначили коло проблем та шляхи щодо їх вирішення.

9 листопада 2020 року дев’ятикласники школи разом з учителем української мови та літератури Бобрик Т.В.  взяли участь у написанні ХХ Всеукраїнського диктанту національної єдності -2020.

Актуальні питання роботи колективу школи над реалізацією Концепції НУШ розглянуті на педраді (05.11..2020) «Нова українська школа - прострір освітніх можливостей». Змістовністю, креативом, конструктивністю вирізнялися матеріали, підготовлені до обговорення учителями початкових класів Обідник Н.В., Рябокінь О.В., Спеней О.В.,Терепою С.П., Шайдюк С.Ф.: створення сучасного освітнього середовища, інтеграція освітнього процесу, технології критичного мислення,особливості співпраці учителя та асистента інклюзивного класу,  використання Лего в освітньому просторі. Методична консультація, яку надала учитель  української мови та літератури Бобрик Т.В.,  дозволить учителям підготуватися до переходу учнів до навчання за новим Державним Стандартом початкової освіти.