Наш заклад

 

Вітаю Вас на сайті нашого освітнього закладу!

       У затишному, мальовничому куточку Поділля пів століття, щоосені  приймає своїх учнів Ладижинський ліцей №3. Це місце, де панує культ знань та духовності, єдність слова та діла, краса думок та вчинків, креативність, розуміння, повага, любов до дітей та справи. Покоління за поколінням діти вступають до школи, навчаються, закінчують її, а заклад живе духовними цінностями, які по краплинці нагромаджуються й умножаються. Спадкоємцем і хранителем цих цінностей є педагогічний колектив та його керманич – керівник закладу. І саме від того, наскільки мудро, бережливо, дбайливо зміцнюється з року в рік цей головний фундамент закладу, залежить її сила, її вплив. Педагогічний колектив - це дуже чутливий механізм, від роботи якого залежить навчання, виховання майбутнього покоління.  Цей механізм повинен працювати злагоджено та безперебійно, його налаштування та робота залежить від керівника – директора.

 

  Наша ліцей сьогодні – це традиції, наповнені теплом дитячих сердець, творчістю учнів, ініціативою і натхненням педагогічного колективу, допомогою і підтримкою батьків. Це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, де кожна дитина повинна бути щасливою.

Місія закладу: забезпечення якісної освіти,  різнобічного розвитку, виховання,  соціалізації  юних громадянин України, які мають прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, здатні  до самореалізації , життя в сучасному суспільстві, розвиток здорового й освіченого покоління із сучасними життєвими навичками, серцем патріотичного духу, національної свідомості та загальнолюдськими цінностями, здатного до творчої діяльності та критичного мислення, покоління майбутніх лідерів, успішних та активних громадян. Створення комфортного освітнього середовище, в якому дитина росте здоровою, успішною, всебічно розвиненою в умовах довіри, свободи, рівності. Це громадсько-активна школа, школа гідного українця й освіченого європейця.

    Візія закладу: сучасний освітній заклад, де створені умови для всебічного розвитку успішних особистостей у демократичному освітньому середовищі ефективного партнерства із сильною, активною громадою!

      Ми бажаємо, щоб наш заклад став місцем радості, людяності й гуманізму, творчості й постійного пошуку, щоб наші випускники на все життя засвоїли: якщо хочеш стати щасливим, то слідуй золотому правилу - від успіху у навчанні до успіху у житті!

З повагою, директор закладу

Поліщук Галина Володимирівна

            

 Ліцей № 3 Ладижинської міської ради

Вінницької області працює під девізом:

Від успіху у навчанні - до успіху у житті!

 

 

Школа  вчора...

 

   1973 рік. Цей першовересень був особливим. Особливим не лише для першокласників, яких шкільний дзвінок вперше покликав за парти, запрошуючи в цікаву подорож у Країну Знань, але й для нас, їх учителів, які також вперше розпочали тут свою професійну діяльність. Особливим і для нашої нової Ладижинської школи №3, яка теж вперше відчинила двері для допитливої, активної, новонародженої шкільної сім'ї.

 

 

 1973-1983

1983-1993

1993-2003

2003-2013

2013-2023

 Керівники закладу освіти 1973-2023

 

Ліцей сьогодні...

     Наш ліцей сьогодні – це традиції, наповнені теплом дитячих сердець, творчістю учнів, ініціативою і натхненням педагогічного колективу, допомогою і підтримкою батьків. Це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, де кожна дитина повинна бути щасливою. Це місце, де панує культ знань та духовності, єдність слова та діла, краса думок та вчинків, креативність, розуміння, повага, любов до дітей та справи.

      Наш заклад  працює над проблемою: «Забезпечення якості освіти, різнобічного розвитку, виховання, соціалізації юних громадян України, які мають прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя. Здатні до самореалізації, життя в сучасному суспільстві».

Склад педагогічних працівників 

52 педагогічних працівника;

4 вчителів-методистів;

8 вчителів із званням "Старший вчитель";

26 вчителя вищої категорії;

14 вчителів першої категорії;

4 вчителя другої категорії;

8 вчителів спеціалістів

 

Директор ліцею  -  Поліщук Галина Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної  роботи Солодка Ірина Петрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Степаненко Тетяна Петрівна

Заступник директора з виховної роботи Волк Світлана Віталіївна

Заступник директора з ГР - Шклярук Михайло Михайлович

      Ми бажаємо, щоб наш заклад став місцем радості, людяності й гуманізму, творчості й постійного пошуку, щоб наші випускники на все життя засвоїли: якщо хочеш стати щасливим, то слідуй золотому правилу - від успіху у навчанні до успіху у житті!

 

Матеріально-технічна база

     У закладі і обладнано 30 навчальних кабінетів, 2 майстерні, 2 спортзали,1  актовий зал, 1 спальня, 1 кібінет психологічної служби, 1 ресурсна кімната, два комп’ютерних класи, стоматологічний кабінет,методичний кабінет, ідальня, медичний кабінет, бібліотека.  У навчальному закладі створено належні умови для харчування учнів. Здійснюється медичне обслуговування.

      Їдальня розрахована на 140 посадочних місць.

     Бібліотечний фонд школи нараховує 36305: 24705 примірників художньої літератури, 11600 – підручників.

     Усі навчальні кабінети обладнано з урахування санітарно-гігієнічних вимог та вимог охорони праці і безпеки життєдіяльності.